Wczytuję dane...
O sklepie

Firma Ast Consulting & Technology jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, która prowadzi sprzedaż internetową oraz stacjonarną artykułów elektrotechnicznych. Tworzymy młody, wykwalifikowany zespół, którego doświadczenie i fachowość są do Państwa dyspozycji.

Od konkurencji wyróżnia nas profesjonalne podejście do klienta. Potrzeby klienta stawiamy na pierwszym miejscu. Cena nie jest dla nas najważniejsza tylko stała i dobra współpraca.

Specjalizujemy się w sprzedaży artykułów takich jak kable i przewody, aparatura elektryczna, rozdzielnie i ich prefabrykacja, osprzęt elektroinstalacyjny, źródła światła, oprawy oświetleniowe, automatyka, napędy, napędy do bram, elektronarzędzia, narzędzia ręczne, spawalnictwo, materiały ścierne, odzież BHP, klimatyzacje oraz produkcja i sprzedaż plandek.

Dla spełnienia wymagań klienta i szybkiej realizacji utrzymujemy wysokie stany magazynowe w bardzo szerokim asortymencie, w wyniku czego kompleksowo zaopatrujemy firmy, inwestycje oraz klientów indywidualnych. Jeśli nie znajdziesz asortymentu, którego potrzebujesz napisz do nas, a na pewno pomożemy

Stawiamy na partnerstwo w kontakcie z klientami i dostawcami, ponieważ jest to najważniejszy element współpracy.

Mówią o nas, że warto robić z nami interesy,. Przekonaj się sam